ALA7DD681DF450
KEMETKEMET
ALA7DD681DF450 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALA7DD681DF450
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului ALU SNAP IN 680UF 450V
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALA7DD681DF450
Număr parc ALA7DD681DF450 Producător KEMET
Descriere ALU SNAP IN 680UF 450V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11206 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie ALA7D Ripple Current @ Low Frequency 1.9A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.7A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 567.8 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 227.8 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 227.8 mOhm @ 100Hz capacitanță 680µF