ALA7DA391DC450
KEMETKEMET
ALA7DA391DC450 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ALA7DA391DC450
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului ALU SNAP IN 390UF 450V
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ALA7DA391DC450
Număr parc ALA7DA391DC450 Producător KEMET
Descriere ALU SNAP IN 390UF 450V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11371 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie ALA7D Ripple Current @ Low Frequency 2.7A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.84A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In
Alte nume 399-17940 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 163 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 394 mOhm @ 100Hz
descriere detaliata 390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 394 mOhm @ 100Hz capacitanță 390µF