A72UT2220AA00K
KEMETKEMET
A72UT2220AA00K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A72UT2220AA00K
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP FILM 0.022UF 10% 2KVDC AXIAL
Foi de date: A72UT2220AA00K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A72UT2220AA00K
Număr parc A72UT2220AA00K Producător KEMET
Descriere CAP FILM 0.022UF 10% 2KVDC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22270 pcs Fișa cu date A72UT2220AA00K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 2000V (2kV) Tensiunea nominală - AC 500V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia x 1.299" L (16.00mm x 33.00mm) Serie A72
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 399-17915
72UT2220AA00K
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.022µF Film Capacitor 500V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial capacitanță 0.022µF
Aplicații DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
A723
A723
Producători: TPI (Test Products International)
Descriere: HARD CARRYING CASE
In stoc: 3366 pcs
Descarca:
RFQ
A72PL8
A72PL8
Producători: Laird Technologies - Antennas
Descriere: RF ANT 72MHZ WHIP STR PL CONN 8"
In stoc: 4086 pcs
Descarca: A72PL8.pdf
RFQ
A72.30BN/6
A72.30BN/6
Descriere: ANT DUCK A 1/4 BNCM 72.30MHZ