A700V826M2R5ATE028
KEMETKEMET
A700V826M2R5ATE028 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A700V826M2R5ATE028
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD
Foi de date: A700V826M2R5ATE028.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A700V826M2R5ATE028
Număr parc A700V826M2R5ATE028 Producător KEMET
Descriere CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 111223 pcs Fișa cu date A700V826M2R5ATE028.pdf
Tensiune - evaluat 2.5V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie AO-Cap A700
Ripple Current @ High Frequency 3.1A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 2917 (7343 Metric)
Alte nume 399-3041-2
A700V826M004AT6003
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Durată de viață @ Temp. - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.079" (2.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 28 mOhm descriere detaliata 82µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 28 mOhm
capacitanță 82µF Aplicații General Purpose