20HV23B273MN
KEMETKEMET
20HV23B273MN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 20HV23B273MN
Producator / Marca: KEMET
Descrierea produsului CAP CER 0.027UF 2KV X7R RADIAL
Foi de date: 20HV23B273MN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
11 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 20HV23B273MN
Număr parc 20HV23B273MN Producător KEMET
Descriere CAP CER 0.027UF 2KV X7R RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1053 pcs Fișa cu date 20HV23B273MN.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±20%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.470" L x 0.270" W (11.94mm x 6.89mm) Serie HV
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Straight Spațiul de plumb 0.375" (9.52mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.400" (10.16mm)
Caracteristici High Voltage, High Temperature Rata de eșec -
descriere detaliata 0.027µF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial capacitanță 0.027µF