L-15FR82KV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-15FR82KV4E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L-15FR82KV4E
Producator / Marca: Johanson Technology
Descrierea produsului FIXED IND 820NH 300MA 1.5 OHM
Foi de date: L-15FR82KV4E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L-15FR82KV4E
Număr parc L-15FR82KV4E Producător Johanson Technology
Descriere FIXED IND 820NH 300MA 1.5 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1235833 pcs Fișa cu date L-15FR82KV4E.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 (2012 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
ecranare Unshielded Serie -
Evaluări - Q @ Freq 35 @ 100MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 25MHz
Inductanţă 820nH Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm)
Frecventa - Self Resonant 215MHz descriere detaliata 820nH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 1.5 Ohm Max 0805 (2012 Metric)
Rezistența DC (DCR) 1.5 Ohm Max Ratingul curent 300mA