L-15F2R2JV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-15F2R2JV4E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L-15F2R2JV4E
Producator / Marca: Johanson Technology
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 110MA 3.1 OHM
Foi de date: L-15F2R2JV4E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L-15F2R2JV4E
Număr parc L-15F2R2JV4E Producător Johanson Technology
Descriere FIXED IND 2.2UH 110MA 3.1 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1267454 pcs Fișa cu date L-15F2R2JV4E.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 (2012 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
ecranare Unshielded Serie -
Evaluări - Q @ Freq 15 @ 8MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0805 (2012 Metric)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 8MHz
Inductanţă 2.2µH Înălțime - așezată (Max) 0.055" (1.40mm)
Frecventa - Self Resonant 110MHz descriere detaliata 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 3.1 Ohm Max 0805 (2012 Metric)
Rezistența DC (DCR) 3.1 Ohm Max Ratingul curent 110mA