L-14C40NJV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-14C40NJV4T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L-14C40NJV4T
Producator / Marca: Johanson Technology
Descrierea produsului FIXED IND 40NH 300MA SMD
Foi de date: L-14C40NJV4T.pdf
Statutul RoHs Plumb fără scutire / RoHS Compliant
  • Mesaj
Specificațiile L-14C40NJV4T
Număr parc L-14C40NJV4T Producător Johanson Technology
Descriere FIXED IND 40NH 300MA SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără scutire / RoHS Compliant
cantitate valabila 6212 pcs Fișa cu date L-14C40NJV4T.pdf
Tip Multilayer Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 (1608 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
ecranare Unshielded Serie -
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0603 (1608 Metric)
Alte nume L-14C40NJV4E
L-14C40NJV4E-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 40nH
Înălțime - așezată (Max) 0.037" (0.95mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 40nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 0603 (1608 Metric) Rezistența DC (DCR) -
Ratingul curent 300mA Curent - saturație -