L-07C47NJV6T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-07C47NJV6T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L-07C47NJV6T
Producator / Marca: Johanson Technology
Descrierea produsului FIXED IND 47NH 150MA 1.3 OHM SMD
Foi de date: L-07C47NJV6T.pdf
Statutul RoHs Plumb fără scutire / RoHS Compliant
  • Mesaj
Specificațiile L-07C47NJV6T
Număr parc L-07C47NJV6T Producător Johanson Technology
Descriere FIXED IND 47NH 150MA 1.3 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără scutire / RoHS Compliant
cantitate valabila 2905 pcs Fișa cu date L-07C47NJV6T.pdf
Tip Multilayer Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 (1005 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
ecranare Unshielded Serie -
Evaluări - Q @ Freq 8 @ 100MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0402 (1005 Metric)
Alte nume 712-1421-2
L-07C47NJV6T-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 47nH
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) Frecventa - Self Resonant 1.2GHz
descriere detaliata 47nH Unshielded Multilayer Inductor 150mA 1.3 Ohm Max 0402 (1005 Metric) Rezistența DC (DCR) 1.3 Ohm Max
Ratingul curent 150mA Curent - saturație -