L-07C2N4SV6T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-07C2N4SV6T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L-07C2N4SV6T
Producator / Marca: Johanson Technology
Descrierea produsului FIXED IND 2.4NH 300MA 160 MOHM
Foi de date: L-07C2N4SV6T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L-07C2N4SV6T
Număr parc L-07C2N4SV6T Producător Johanson Technology
Descriere FIXED IND 2.4NH 300MA 160 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6751569 pcs Fișa cu date L-07C2N4SV6T.pdf
Tip Multilayer Toleranţă ±0.3nH
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 (1005 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
ecranare Unshielded Serie -
Evaluări - Q @ Freq 8 @ 100MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0402 (1005 Metric)
Alte nume 712-1456-2
L07C2N4SV6T
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ceramic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 2.4nH
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) Frecventa - Self Resonant 10GHz
descriere detaliata 2.4nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 160 mOhm Max 0402 (1005 Metric) Rezistența DC (DCR) 160 mOhm Max
Ratingul curent 300mA Curent - saturație -