L-07C22NJV6T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-07C22NJV6T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L-07C22NJV6T
Producator / Marca: Johanson Technology
Descrierea produsului FIXED IND 22NH 200MA 800 MOHM
Foi de date: L-07C22NJV6T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L-07C22NJV6T
Număr parc L-07C22NJV6T Producător Johanson Technology
Descriere FIXED IND 22NH 200MA 800 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1082240 pcs Fișa cu date L-07C22NJV6T.pdf
Tip Multilayer Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 (1005 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
ecranare Unshielded Serie -
Evaluări - Q @ Freq 8 @ 100MHz
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 0402 (1005 Metric)
Alte nume 712-1455-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ceramic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100MHz Inductanţă 22nH
Înălțime - așezată (Max) 0.024" (0.60mm) Frecventa - Self Resonant 2.1GHz
descriere detaliata 22nH Unshielded Multilayer Inductor 200mA 800 mOhm Max 0402 (1005 Metric) Rezistența DC (DCR) 800 mOhm Max
Ratingul curent 200mA Curent - saturație -