501S42E2R0AV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
501S42E2R0AV4E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 501S42E2R0AV4E
Producator / Marca: Johanson Technology
Descrierea produsului CAP CER 2PF 500V NP0 1111
Foi de date: 501S42E2R0AV4E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 501S42E2R0AV4E
Număr parc 501S42E2R0AV4E Producător Johanson Technology
Descriere CAP CER 2PF 500V NP0 1111 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 131519 pcs Fișa cu date 501S42E2R0AV4E.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±0.05pF
Grosime (Max) 0.102" (2.59mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serie E
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1111 (2828 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Q, Low Loss, High Voltage descriere detaliata 2pF ±0.05pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
capacitanță 2pF Aplicații RF, Microwave, High Frequency