3500FB16A0100E
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3500FB16A0100E
Producator / Marca: Johanson Technology
Descrierea produsului BALUN 3.4GHZ-3.6GHZ 50/100 0806
Foi de date: 3500FB16A0100E.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 3500FB16A0100E
Număr parc 3500FB16A0100E Producător Johanson Technology
cantitate valabila 4052 pcs Fișa cu date 3500FB16A0100E.pdf
Serie - Pierderea de returnare (Min) 9.5dB
Diferența de fază 180° ±10° ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0806 (2015 Metric), 6 PC Pad Tipul de montare Surface Mount
Pierderea de inserție (Max) 2.7dB Impedanță - neechilibrată / echilibrată 50 / 100 Ohm
Interval de frecvență 3.4GHz ~ 3.6GHz descriere detaliata RF Balun 3.4GHz ~ 3.6GHz 50 / 100 Ohm 0806 (2015 Metric), 6 PC Pad
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
3500S-2-101L
3500S-2-101L
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: POT 100 OHM 2W WIREWOUND LINEAR