2600BP14M0200T
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2600BP14M0200T
Producator / Marca: Johanson Technology
Descrierea produsului FILTR BAND PASS WDE BND 2.6GHZ
Foi de date: 2600BP14M0200T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2600BP14M0200T
Număr parc 2600BP14M0200T Producător Johanson Technology
Descriere FILTR BAND PASS WDE BND 2.6GHZ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 243508 pcs Fișa cu date 2600BP14M0200T.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie -
Clipoci - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad Tipul de montare Surface Mount
Pierdere de inserție 2.2dB Înălțime (Max) 0.026" (0.65mm)
Frecvență 2.6GHz Center Tip filtru Band Pass
Lățime de bandă 200MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
2601
Producători: Adafruit
Descriere: RGB MATRIX SHIELD FOR ARDUINO
In stoc: 17825 pcs
Descarca: 2601.pdf
RFQ
2600AT44A0600E
2600AT44A0600E
Producători: Johanson Technology
Descriere: RF ANT 2.6GHZ CHIP SOLDER SMD
In stoc: 249407 pcs
Descarca: 2600AT44A0600E.pdf
RFQ
26006
Producători: Aven
Descriere: RETICLE SCALE NO.4
Descarca: 26006.pdf
Producători: Conxall / Switchcraft
Descriere: PHONE DL ROW JACK PNL 1/4" STD
Producători: Aven
Descriere: RETICLE SCALE NO.2
Producători: BI Technologies / TT Electronics
Descriere: POTENTIOMETER
Producători: Wiha
Descriere: SCREWDRIVER SLOT 0.16X0.8MM 4.7"
Producători: Mill-Max
Descriere: CONN PIN RCPT .015-.025 KNURL
Descriere: RETICLE SCALE NO.3
Producători: Greenlee Communications
Descriere: DECAL KIT,SHOTGUN BEND ANGLE CHA
Descarca:
Producători: Fluke Electronics
Descriere: CASE PROBE CARRYING
In stoc: 728 pcs
Descarca:
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: BUSS FUSEBLOCK
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW