251R14S620GV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
251R14S620GV4T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 251R14S620GV4T
Producator / Marca: Johanson Technology
Descrierea produsului CAP CER 62PF 250V NP0 0603
Foi de date: 251R14S620GV4T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 251R14S620GV4T
Număr parc 251R14S620GV4T Producător Johanson Technology
Descriere CAP CER 62PF 250V NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 485413 pcs Fișa cu date 251R14S620GV4T.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±2%
Grosime (Max) 0.035" (0.89mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm) Serie S
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Q, Low Loss descriere detaliata 62pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
capacitanță 62pF Aplicații RF, Microwave, High Frequency