251R14S2R2AV4T
Johanson Technology Inc.Johanson Technology Inc.
251R14S2R2AV4T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 251R14S2R2AV4T
Producator / Marca: Johanson Technology
Descrierea produsului CAP CER 2.2PF 250V NP0 0603
Foi de date: 251R14S2R2AV4T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 251R14S2R2AV4T
Număr parc 251R14S2R2AV4T Producător Johanson Technology Inc.
Descriere CAP CER 2.2PF 250V NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 481262 pcs Fișa cu date 251R14S2R2AV4T.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă 2.2pF
Grosime (Max) C0G, NP0 Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm) Serie S
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută RF, Microwave, High Frequency
Evaluări - Polarizare 0603 (1608 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 251R14S2R2AV4T
Stil de plumb 0.035" (0.89mm) Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Q, Low Loss Rata de eșec -
Descriere extinsă 2.2pF ±0.05pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) ESR (rezistență în serie echivalentă) ±0.05pF
Descriere CAP CER 2.2PF 250V NP0 0603