250R05L0R4CV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
250R05L0R4CV4T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 250R05L0R4CV4T
Producator / Marca: Johanson Technology
Descrierea produsului CAP CER 0.4PF 25V NP0 0201
Foi de date: 250R05L0R4CV4T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 250R05L0R4CV4T
Număr parc 250R05L0R4CV4T Producător Johanson Technology
Descriere CAP CER 0.4PF 25V NP0 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9465359 pcs Fișa cu date 250R05L0R4CV4T.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±0.25pF
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie L
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici High Q, Low Loss descriere detaliata 0.4pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
capacitanță 0.4pF Aplicații RF, Microwave, High Frequency