201R07S2R1BV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
201R07S2R1BV4T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 201R07S2R1BV4T
Producator / Marca: Johanson Technology
Descrierea produsului CAP CER 2.1PF 200V NP0 0402
Foi de date: 201R07S2R1BV4T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 201R07S2R1BV4T
Număr parc 201R07S2R1BV4T Producător Johanson Technology
Descriere CAP CER 2.1PF 200V NP0 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1670183 pcs Fișa cu date 201R07S2R1BV4T.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±0.1pF
Grosime (Max) 0.024" (0.61mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Serie S
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici High Q, Low Loss descriere detaliata 2.1pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
capacitanță 2.1pF Aplicații RF, Microwave, High Frequency