1748LP18A075E
Johanson TechnologyJohanson Technology
1748LP18A075E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1748LP18A075E
Producator / Marca: Johanson Technology
Descrierea produsului FILTER LOWPASS GSM/CDMA 1748MHZ
Foi de date: 1748LP18A075E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1748LP18A075E
Număr parc 1748LP18A075E Producător Johanson Technology
Descriere FILTER LOWPASS GSM/CDMA 1748MHZ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 228143 pcs Fișa cu date 1748LP18A075E.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie -
Clipoci - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad Alte nume 1748LP18A075
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Pierdere de inserție 0.6dB
Înălțime (Max) 0.047" (1.20mm) Frecvență 1.748GHz Center
Tip filtru Low Pass Lățime de bandă 75MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Phoenix Contact
Descriere: TERM BLOCK PLUG 4POS STR 7.62MM
In stoc: 10412 pcs
Descarca: 1748998.pdf
RFQ
1748CF15A075E
1748CF15A075E
Producători: Johanson Technology
Descriere: RF DIR COUPLR 1.71-1.785GHZ 0805
In stoc: 3911 pcs
Descarca: 1748CF15A075E.pdf
RFQ
Producători: Phoenix Contact
Descriere: TERM BLOCK PLUG 5POS STR 7.62MM
Descarca: 1749007.pdf
1748C SL002
1748C SL002
Producători: Alpha Wire
Descriere: CABLE 2COND 16AWG SHLD 500'
In stoc: 50 pcs
Descarca: 1748C SL002.pdf
1748CF15A075
1748CF15A075
Descarca: 1748CF15A075.pdf
Descriere: TERM BLOCK PLUG 6POS STR 7.62MM
1748C SL005
1748C SL005
Producători: Alpha Wire
Descriere: CABLE 2COND 16AWG SHLD 100'
In stoc: 183 pcs
Descarca: 1748C SL005.pdf
1749-3
Producători: Keystone Electronics Corp.
Descriere: HEX STANDOFF #4-40 BRASS 7/8"
Descriere: TERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.62MM
1748C SL001
1748C SL001
Descriere: CABLE 2COND 16AWG SHLD 1000'
In stoc: 33 pcs
Descarca: 1748C SL001.pdf
1749-2
Producători: JKL Components Corporation
Descriere: LAMP INCAN RT-1.75 WIRE TERM 28V
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW