SM40B-SRDS-G-TF
JSTJST
JST
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM40B-SRDS-G-TF
Producator / Marca: JST
Descrierea produsului CONN HEADER SHD 40POS SIDE 1MM
Foi de date: SM40B-SRDS-G-TF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile SM40B-SRDS-G-TF
Număr parc SM40B-SRDS-G-TF Producător JST
Descriere CONN HEADER SHD 40POS SIDE 1MM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4188 pcs Fișa cu date SM40B-SRDS-G-TF.pdf
Voltaj 50V terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie SHD Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.039" (1.00mm) ambalare Tape & Reel (TR)
Lungimea totală de contact - Alte nume 455-1446-2
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 40
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.217" (5.51mm) Culoarea izolației Natural
Ingress Protection - Caracteristici Solder Retention
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Surface Mount, Right Angle 40 position 0.039" (1.00mm)
Ratingul curent 1A Tip de contact Male Pin