SM16B-SURS-TF
JSTJST
JST
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM16B-SURS-TF
Producator / Marca: JST
Descrierea produsului CONN HEADER 16PS .8MM TIN SIDE E
Foi de date: SM16B-SURS-TF.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile SM16B-SURS-TF
Număr parc SM16B-SURS-TF Producător JST
cantitate valabila 4150 pcs Fișa cu date SM16B-SURS-TF.pdf
Voltaj 30V terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie SUR Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.031" (0.80mm) ambalare Tape & Reel (TR)
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Surface Mount, Right Angle
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Materialul de izolație Polyamide (PA), Nylon Înălțimea izolației 0.069" (1.75mm)
Culoarea izolației Natural Ingress Protection -
Caracteristici Solder Retention Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Surface Mount, Right Angle 16 position 0.031" (0.80mm) Ratingul curent 0.2A, 0.5A