PHDR-32VS
JSTJST
PHDR-32VS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PHDR-32VS
Producator / Marca: JST
Descrierea produsului CONN HOUSING PHD 32POS 2MM DUAL
Foi de date: PHDR-32VS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PHDR-32VS
Număr parc PHDR-32VS Producător JST
Descriere CONN HOUSING PHD 32POS 2MM DUAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 173495 pcs Fișa cu date PHDR-32VS.pdf
Serie PHD Spațierea rândului 0.079" (2.00mm)
Pas 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Alte nume 455-1179
PHDR32VS
Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 32 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Tipul de fixare - descriere detaliata 32 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)