H24P-SHF-AA
JSTJST
JST
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: H24P-SHF-AA
Producator / Marca: JST
Descrierea produsului CONN RECEPT HOUSING 24POS NH
Foi de date: H24P-SHF-AA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile H24P-SHF-AA
Număr parc H24P-SHF-AA Producător JST
Descriere CONN RECEPT HOUSING 24POS NH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 203333 pcs Fișa cu date H24P-SHF-AA.pdf
Serie NH Spațierea rândului -
Pas 0.098" (2.50mm) ambalare Bulk
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții 24
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristici - Tipul de fixare Latch Lock
descriere detaliata 24 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm) Tip de contact Female Socket