GVHRSF-15V-S
JSTJST
GVHRSF-15V-S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GVHRSF-15V-S
Producator / Marca: JST
Descrierea produsului CONN HOUSING GVH 15POS
Foi de date: GVHRSF-15V-S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GVHRSF-15V-S
Număr parc GVHRSF-15V-S Producător JST
Descriere CONN HOUSING GVH 15POS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 876127 pcs Fișa cu date GVHRSF-15V-S.pdf
Serie GVH Spațierea rândului -
Pas 0.049" (1.25mm) ambalare Bulk
Alte nume 455-2623
GVHRSF15VS
Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 15 Notă Contacts Not Included
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Tipul de fixare Latch Lock descriere detaliata 15 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.049" (1.25mm)