B24B-PHDSS
JSTJST
B24B-PHDSS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B24B-PHDSS
Producator / Marca: JST
Descrierea produsului CONN HEADER PHD TOP 24POS 2MM
Foi de date: B24B-PHDSS.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile B24B-PHDSS
Număr parc B24B-PHDSS Producător JST
Descriere CONN HEADER PHD TOP 24POS 2MM Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6911 pcs Fișa cu date B24B-PHDSS.pdf
Voltaj 250V terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie PHD Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.291" (7.40mm) Alte nume 455-1345
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 24
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 8.8mm
Înălțimea izolației 0.256" (6.50mm) Culoarea izolației Natural
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Detent Lock descriere detaliata Connector Header Through Hole 24 position 0.079" (2.00mm)
Ratingul curent 3A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.114" (2.90mm)