B11B-PASK-1(LF)(SN)
JSTJST
JST
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B11B-PASK-1(LF)(SN)
Producator / Marca: JST
Descrierea produsului CONN HEADER PA 11POS TOP W/BOSS
Foi de date: B11B-PASK-1(LF)(SN).pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B11B-PASK-1(LF)(SN)
Număr parc B11B-PASK-1(LF)(SN) Producător JST
Descriere CONN HEADER PA 11POS TOP W/BOSS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 200605 pcs Fișa cu date B11B-PASK-1(LF)(SN).pdf
Voltaj 250V terminare Kinked Pin, Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie PA Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.319" (8.10mm) Alte nume 455-1841
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 11
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită 9.9mm, 14.7mm, 14.9mm
Înălțimea izolației 0.303" (7.70mm) Culoarea izolației Natural
Ingress Protection - Caracteristici Board Guide
Tipul de fixare Locking Ramp descriere detaliata Connector Header Through Hole 11 position 0.079" (2.00mm)
Ratingul curent 3A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.118" (3.00mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.126" (3.20mm)
Contactați Finish Thickness - Post - Contact Finisare Grosime - Împerechere -
Contactați Finish - Postați Tin Contact Finish - Împerechere Tin
Tip conector Header Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
B119-4X4
B119-4X4
Producători: Tripp Lite
Descriere: HDMI MATRIX SWITCH 4X4 1920X1080
In stoc: 261 pcs
Descarca: B119-4X4.pdf
RFQ
B11B-PASK-1
B11B-PASK-1
Producători: JST
Descriere: CONN HEADER PA 11POS TOP W/BOSS
In stoc: 2783 pcs
Descarca: B11B-PASK-1.pdf
RFQ
B11B-XH-A(LF)(SN)
B11B-XH-A(LF)(SN)
Producători: JST
Descriere: CONN HEADER XH TOP 11POS 2.5MM
In stoc: 189796 pcs
Descarca: B11B-XH-A(LF)(SN).pdf
B11B-PASK(LF)(SN)
B11B-PASK(LF)(SN)
Descriere: CONN HEADER PA 11POS TOP 2MM TIN
Descarca: B11B-PASK(LF)(SN).pdf
B11B-PH-K-S(LF)(SN)
B11B-PH-K-S(LF)(SN)
Descriere: CONN HEADER PH TOP 11POS 2MM
Descarca: B11B-PH-K-S(LF)(SN).pdf
B11B-EH-A
B11B-EH-A
Descriere: CONN HEADER EH TOP 11POS 2.5MM