B10B-PADSS-1
JSTJST
JST
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B10B-PADSS-1
Producator / Marca: JST
Descrierea produsului CONN HEADER 10POS 2MM TIN-LEAD
Foi de date: B10B-PADSS-1.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile B10B-PADSS-1
Număr parc B10B-PADSS-1 Producător JST
Descriere CONN HEADER 10POS 2MM TIN-LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4736 pcs Fișa cu date B10B-PADSS-1.pdf
Voltaj 250V terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie PAD Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită 12.4mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Materialul de izolație Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled Înălțimea izolației 0.402" (10.20mm)
Culoarea izolației Natural Ingress Protection -
Caracteristici Board Guide Tipul de fixare Locking Ramp
descriere detaliata Connector Header Through Hole 10 position 0.079" (2.00mm) Ratingul curent 3A
Tip de contact Male Pin Contact Formă Square
Materiale de contact Copper Alloy Lungime de contact - Postare 0.134" (3.40mm)
Lungimea contactului - împerecherea - Contactați Finish Thickness - Post -
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contactați Finish - Postați Tin-Lead
Contact Finish - Împerechere Tin-Lead Tip conector Header
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
B10B-PASK
B10B-PASK
Producători: JST
Descriere: CONN HEADER PA 10POS TOP 2MM TIN
In stoc: 6636 pcs
Descarca: B10B-PASK.pdf
RFQ
B10B-PASK(LF)(SN)
B10B-PASK(LF)(SN)
Producători: JST
In stoc: 156938 pcs
Descarca: B10B-PASK(LF)(SN).pdf
RFQ
B10B-EH-A(LF)(SN)
B10B-EH-A(LF)(SN)
Descriere: CONN HEADER EH TOP 10POS 2.5MM
Descarca: B10B-EH-A(LF)(SN).pdf
B10B-PADSS
B10B-PADSS
Descriere: CONN HEADER 10POS 2MM TIN-LEAD
Descarca: B10B-PADSS.pdf
B1093
B1093
Producători: Pulse Electronics Corporation
Descriere: IC CHIP
Descarca:
B10B-PASK-1(LF)(SN)
B10B-PASK-1(LF)(SN)
Descriere: CONN HEADER PA 10POS TOP W/BOSS
Descarca: B10B-PASK-1(LF)(SN).pdf
B10B-EH-A
B10B-EH-A
Descarca: B10B-EH-A.pdf
B1090T
B1090T
Descriere: IC CHIP
Descarca:
B10B-PASK-1
B10B-PASK-1
Descarca: B10B-PASK-1.pdf
B10B-PADSS-1(LF)(SN)
B10B-PADSS-1(LF)(SN)
Descriere: CONN HEADER 10POS 2MM TIN
Descarca: B10B-PADSS-1(LF)(SN).pdf
B10B-PADSS-1F(LF)(SN)
B10B-PADSS-1F(LF)(SN)
Descriere: CONN HEADER 10POD 2MM TIN
Descarca: B10B-PADSS-1F(LF)(SN).pdf
B10B-PADSS(LF)(SN)(F)
B10B-PADSS(LF)(SN)(F)
Descarca: B10B-PADSS(LF)(SN)(F).pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW