ASXNISXNI22K51
JSTJST
JST
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ASXNISXNI22K51
Producator / Marca: JST
Descrierea produsului JUMPER SXNI-001T-P0.6 X2 2"
Foi de date: ASXNISXNI22K51.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ASXNISXNI22K51
Număr parc ASXNISXNI22K51 Producător JST
Descriere JUMPER SXNI-001T-P0.6 X2 2" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 225879 pcs Fișa cu date ASXNISXNI22K51.pdf
Sârmă ecartament 22 AWG Serie XNI
Număr de rânduri 1 Numărul de conductori 1
Lungime 2.00" (50.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm) Contactați Finish Thickness -