A14KR14DA28W152B
JSTJST
JST
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A14KR14DA28W152B
Producator / Marca: JST
Descrierea produsului JUMPER 14DA-8M - 14KR-8M-P 6"
Foi de date: A14KR14DA28W152B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A14KR14DA28W152B
Număr parc A14KR14DA28W152B Producător JST
Descriere JUMPER 14DA-8M - 14KR-8M-P 6" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62143 pcs Fișa cu date A14KR14DA28W152B.pdf
folosire - ecranare -
Serie - Pitch - Conector 0.079" (2.00mm)
Pitch - cablu 0.079" (2.00mm) Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 14 Lungime 0.500' (152.40mm, 6.00")
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata 14 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00") Contactați Finish Thickness -