A13KR13DS28W305B
JSTJST
JST
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: A13KR13DS28W305B
Producator / Marca: JST
Descrierea produsului JUMPER 13DS-8E - 13KR-8M-P 12"
Foi de date: A13KR13DS28W305B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile A13KR13DS28W305B
Număr parc A13KR13DS28W305B Producător JST
Descriere JUMPER 13DS-8E - 13KR-8M-P 12" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 61155 pcs Fișa cu date A13KR13DS28W305B.pdf
folosire - ecranare -
Serie - Pitch - Conector 0.079" (2.00mm)
Pitch - cablu 0.079" (2.00mm) Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 13 Lungime 1.00' (304.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
descriere detaliata 13 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 1.00' (304.80mm) Contactați Finish Thickness -