26FE-ST-VK-N
JSTJST
JST
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 26FE-ST-VK-N
Producator / Marca: JST
Descrierea produsului CONN FFC BOTTOM 26POS 1.25MM R/A
Foi de date: 26FE-ST-VK-N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
330 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 26FE-ST-VK-N
Număr parc 26FE-ST-VK-N Producător JST
Descriere CONN FFC BOTTOM 26POS 1.25MM R/A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 188928 pcs Fișa cu date 26FE-ST-VK-N.pdf
Voltaj 200V terminare Kinked Pin
Serie FE Pas 0.049" (1.25mm)
ambalare Bulk Alte nume Q7509069AA
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Numărul de poziții 26
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Cicluri de împerechere - Material Inflamabilitate UL94 V-0
Funcția de blocare - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul carcasei Polybutylene Terephthalate (PBT) Culoarea carcasei White
Înălțimea deasupra bordului 0.189" (4.80mm) Tip flexibil tip FFC
Caracteristici Low Insertion Force (LIF) FFC, FCB Grosime 0.30mm
descriere detaliata 26 Position FFC Connector Contacts, Bottom 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle Ratingul curent 1A