15KR-D6S-P
JSTJST
15KR-D6S-P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 15KR-D6S-P
Producator / Marca: JST
Descrierea produsului CONN SOCKET 15POS 2MM IDC R/A
Foi de date: 15KR-D6S-P.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 15KR-D6S-P
Număr parc 15KR-D6S-P Producător JST
Descriere CONN SOCKET 15POS 2MM IDC R/A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 135649 pcs Fișa cu date 15KR-D6S-P.pdf
Tipul sârmei Discrete Sârmă ecartament 26 AWG
Serie KRD Spațierea rândului -
Pas 0.079" (2.00mm) ambalare Bulk
Alte nume 15KRD6SP
Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle
Caracteristici - Tipul de fixare -
descriere detaliata 15 Position Rectangular Socket Connector IDC Tin 26 AWG Tip de contact Female Socket