ZRF-48HO-CWA
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
ZRF-48HO-CWA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ZRF-48HO-CWA
Producator / Marca: JKL Components Corporation
Descrierea produsului T-12/T-8 LED FLUORESCENT LAMP RE
Foi de date: 1.ZRF-48HO-CWA.pdf2.ZRF-48HO-CWA.pdf3.ZRF-48HO-CWA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ZRF-48HO-CWA
Număr parc ZRF-48HO-CWA Producător JKL Components Corporation
cantitate valabila 1439 pcs Fișa cu date 1.ZRF-48HO-CWA.pdf2.ZRF-48HO-CWA.pdf3.ZRF-48HO-CWA.pdf
Lungime de undă - Tensiune - înainte (Vf) (tip) 24V
Dimensiune / Dimensiune 48" Tube Serie ALUMILINE® HO
Alte nume 289-1306 Millicandela Rating -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata LED Lamp Replacement White, Cool 24V 48" Tube
configurație Fluorescent Tube Culoare White, Cool
Poate înlocui lămpile Linear Fluorescent Lamp Tip de bază -
Aplicații General Purpose Lighting
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MB200-ALP12H
MB200-ALP12H
Producători: VCC (Visual Communications Company)
Descriere: LED LAMP T-1 3/4 BAYONET 12V SUB
In stoc: 8602 pcs
Descarca: MB200-ALP12H.pdf
RFQ
5862705203F
5862705203F
Producători: Dialight
Descriere: LED E10 BASE T3-1/4 BLUE 14V