WR-L100P-VF-N1-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WR-L100P-VF-N1-R1500
Producator / Marca: JAE Electronics, Inc.
Descrierea produsului CONN PLUG 0.5MM 100POS STR SMD
Foi de date: WR-L100P-VF-N1-R1500.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WR-L100P-VF-N1-R1500
Număr parc WR-L100P-VF-N1-R1500 Producător JAE Electronics, Inc.
Descriere CONN PLUG 0.5MM 100POS STR SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21301 pcs Fișa cu date WR-L100P-VF-N1-R1500.pdf
Serie WR Pas 0.020" (0.50mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 100 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțimea de stivuire mărită 4mm
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea deasupra bordului 0.118" (3.00mm)
Caracteristici Solder Retention descriere detaliata 100 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Contactați Finish Thickness 3.90µin (0.099µm) Contactați Finish Gold
Tip conector Plug, Outer Shroud Contacts
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
WR-FL70P-VF50-N1
WR-FL70P-VF50-N1
Producători: JAE Electronics, Inc.
Descriere: CONN PLUG 0.5MM 70POS STR SMD
In stoc: 7038 pcs
Descarca: WR-FL70P-VF50-N1.pdf
RFQ
WR-L100P-VF-N1
WR-L100P-VF-N1
Descriere: CONN PLUG 0.5MM 100POS STR SMD