WR-60P-VF50-N1-R1300
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WR-60P-VF50-N1-R1300
Producator / Marca: JAE Electronics, Inc.
Descrierea produsului CONN HEADER 0.5MM 60POS SMD
Foi de date: WR-60P-VF50-N1-R1300.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WR-60P-VF50-N1-R1300
Număr parc WR-60P-VF50-N1-R1300 Producător JAE Electronics, Inc.
Descriere CONN HEADER 0.5MM 60POS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9619 pcs Fișa cu date WR-60P-VF50-N1-R1300.pdf
Serie WR Pas 0.020" (0.50mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 60 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțimea de stivuire mărită 5mm, 5.5mm, 8mm
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea deasupra bordului 0.157" (4.00mm)
Caracteristici - descriere detaliata 60 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold