WR-50S-VFH30-N1-R1000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WR-50S-VFH30-N1-R1000
Producator / Marca: JAE Electronics, Inc.
Descrierea produsului CONN RECEPT 0.5MM 50POS SMD
Foi de date: WR-50S-VFH30-N1-R1000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WR-50S-VFH30-N1-R1000
Număr parc WR-50S-VFH30-N1-R1000 Producător JAE Electronics, Inc.
Descriere CONN RECEPT 0.5MM 50POS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 37666 pcs Fișa cu date WR-50S-VFH30-N1-R1000.pdf
Serie WR Pas 0.020" (0.50mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțimea de stivuire mărită 7mm, 8mm, 9mm
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea deasupra bordului 0.246" (6.25mm)
Caracteristici - descriere detaliata 50 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Contactați Finish Thickness 3.90µin (0.099µm) Contactați Finish Gold
Tip conector Receptacle, Center Strip Contacts
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
WR-50PB-VF60-N1-R1200
WR-50PB-VF60-N1-R1200
Producători: JAE Electronics, Inc.
Descriere: CONN HEADER 0.5MM 50POS SMD
In stoc: 39847 pcs
Descarca: WR-50PB-VF60-N1-R1200.pdf
RFQ
WR-50S-VFH30-N1
WR-50S-VFH30-N1
Descriere: CONN RECEPT 0.5MM 50POS SMD