WR-50PB-VF-N1-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WR-50PB-VF-N1-R1500
Producator / Marca: JAE Electronics, Inc.
Descrierea produsului CONN HEADER 0.5MM 50POS SMD
Foi de date: WR-50PB-VF-N1-R1500.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WR-50PB-VF-N1-R1500
Număr parc WR-50PB-VF-N1-R1500 Producător JAE Electronics, Inc.
Descriere CONN HEADER 0.5MM 50POS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44455 pcs Fișa cu date WR-50PB-VF-N1-R1500.pdf
Serie WR Pas 0.020" (0.50mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțimea de stivuire mărită 4mm, 4.5mm, 7mm
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea deasupra bordului 0.118" (3.00mm)
Caracteristici Board Guide descriere detaliata 50 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold