WR-30S-VFH30-N1-R1000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WR-30S-VFH30-N1-R1000
Producator / Marca: JAE Electronics, Inc.
Descrierea produsului CONN RECEPT 0.5MM 30POS SMD
Foi de date: WR-30S-VFH30-N1-R1000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WR-30S-VFH30-N1-R1000
Număr parc WR-30S-VFH30-N1-R1000 Producător JAE Electronics, Inc.
Descriere CONN RECEPT 0.5MM 30POS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 58990 pcs Fișa cu date WR-30S-VFH30-N1-R1000.pdf
Serie WR Pas 0.020" (0.50mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 30 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțimea de stivuire mărită 7mm, 8mm, 9mm
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea deasupra bordului 0.246" (6.25mm)
Caracteristici - descriere detaliata 30 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold