WR-20P-VF-N1-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WR-20P-VF-N1-R1500 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WR-20P-VF-N1-R1500
Producator / Marca: JAE Electronics, Inc.
Descrierea produsului CONN PLUG 20POS VERT 0.5MM SMD
Foi de date: 1.WR-20P-VF-N1-R1500.pdf2.WR-20P-VF-N1-R1500.pdf3.WR-20P-VF-N1-R1500.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WR-20P-VF-N1-R1500
Număr parc WR-20P-VF-N1-R1500 Producător JAE Electronics, Inc.
Descriere CONN PLUG 20POS VERT 0.5MM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Serie WR Pas 0.020" (0.50mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume 670-2362-2
WR20PVFN1R1500
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 20
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea de stivuire mărită 4mm, 4.5mm, 7mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.118" (3.00mm) Caracteristici -
descriere detaliata 20 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Contactați Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)