WP7A-S028VA1-R500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP7A-S028VA1-R500 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WP7A-S028VA1-R500
Producator / Marca: JAE Electronics, Inc.
Descrierea produsului CONN RCPT 0.4MM 28POS DUAL SMD
Foi de date: 1.WP7A-S028VA1-R500.pdf2.WP7A-S028VA1-R500.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WP7A-S028VA1-R500
Număr parc WP7A-S028VA1-R500 Producător JAE Electronics, Inc.
Descriere CONN RCPT 0.4MM 28POS DUAL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 65768 pcs Fișa cu date 1.WP7A-S028VA1-R500.pdf2.WP7A-S028VA1-R500.pdf
Serie WP7 Pas 0.016" (0.40mm)
ambalare Original-Reel® Alte nume 670-2803-6
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 28
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea de stivuire mărită 0.7mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.028" (0.71mm) Caracteristici Solder Retention
descriere detaliata 28 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Contactați Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)