WP6C-S024VA1-R500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP6C-S024VA1-R500 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WP6C-S024VA1-R500
Producator / Marca: JAE Electronics, Inc.
Descrierea produsului CONN RCP 0.4MM SHLD 24POS DL SMD
Foi de date: 1.WP6C-S024VA1-R500.pdf2.WP6C-S024VA1-R500.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WP6C-S024VA1-R500
Număr parc WP6C-S024VA1-R500 Producător JAE Electronics, Inc.
Descriere CONN RCP 0.4MM SHLD 24POS DL SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 48184 pcs Fișa cu date 1.WP6C-S024VA1-R500.pdf2.WP6C-S024VA1-R500.pdf
Serie WP6C Pas 0.016" (0.40mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume 670-2832-2
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 24
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea de stivuire mărită 0.8mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.031" (0.80mm) Caracteristici Solder Retention
descriere detaliata 24 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Contactați Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)