WP25D-S028VA1-R8000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP25D-S028VA1-R8000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: WP25D-S028VA1-R8000
Producator / Marca: JAE Electronics, Inc.
Descrierea produsului 28 PIN, 2 POWER PINS 3A, BOARD T
Foi de date: 1.WP25D-S028VA1-R8000.pdf2.WP25D-S028VA1-R8000.pdf3.WP25D-S028VA1-R8000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile WP25D-S028VA1-R8000
Număr parc WP25D-S028VA1-R8000 Producător JAE Electronics, Inc.
Descriere 28 PIN, 2 POWER PINS 3A, BOARD T Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Serie WP25D Pas 0.014" (0.35mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume 670-2948-2
WP25D-S028VA1
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 28
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea de stivuire mărită 0.7mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.028" (0.71mm) Caracteristici Solder Retention
descriere detaliata 28 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Contactați Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)