PM1F050VDA
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
PM1F050VDA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PM1F050VDA
Producator / Marca: JAE Electronics, Inc.
Descrierea produsului CONN RCPT 0.8MM 50POS STR AU SMD
Foi de date: PM1F050VDA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PM1F050VDA
Număr parc PM1F050VDA Producător JAE Electronics, Inc.
Descriere CONN RCPT 0.8MM 50POS STR AU SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5925 pcs Fișa cu date PM1F050VDA.pdf
Serie PM1 Pas 0.031" (0.80mm)
ambalare Tray Alte nume 670-1093
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 50
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului - Caracteristici Board Guide
descriere detaliata 50 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Contactați Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)