KX15-20KLDLE
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
KX15-20KLDLE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KX15-20KLDLE
Producator / Marca: JAE Electronics, Inc.
Descrierea produsului CONN PLUG 0.8MM 20POS R/A SMD AU
Foi de date: 1.KX15-20KLDLE.pdf2.KX15-20KLDLE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
125 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KX15-20KLDLE
Număr parc KX15-20KLDLE Producător JAE Electronics, Inc.
Descriere CONN PLUG 0.8MM 20POS R/A SMD AU Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23833 pcs Fișa cu date 1.KX15-20KLDLE.pdf2.KX15-20KLDLE.pdf
Serie KX15 Pas 0.031" (0.80mm)
ambalare Tray Alte nume 670-1306
KX1520KLDLE
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 20
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.226" (5.74mm) Caracteristici Board Guide, Solder Retention
descriere detaliata 20 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Contactați Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)