FI-TD50SB-E-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FI-TD50SB-E-R1500
Producator / Marca: JAE Electronics, Inc.
Descrierea produsului CONN RCPT 1.25MM 50POS SMD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile FI-TD50SB-E-R1500
Număr parc FI-TD50SB-E-R1500 Producător JAE Electronics, Inc.
Descriere CONN RCPT 1.25MM 50POS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5835 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire Serie FI-D
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită 4.5mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Thermoplastic Înălțimea izolației 0.110" (2.79mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici Board Guide, Pick and Place, Solder Retention Tipul de fixare Latch Holder
descriere detaliata 50 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold Ratingul curent 0.5A per Contact