FI-RE41S-HF-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-RE41S-HF-R1500 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FI-RE41S-HF-R1500
Producator / Marca: JAE Electronics, Inc.
Descrierea produsului CONN RCPT 0.5MM 41POS SMD R/A
Foi de date: 1.FI-RE41S-HF-R1500.pdf2.FI-RE41S-HF-R1500.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FI-RE41S-HF-R1500
Număr parc FI-RE41S-HF-R1500 Producător JAE Electronics, Inc.
Descriere CONN RCPT 0.5MM 41POS SMD R/A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62684 pcs Fișa cu date 1.FI-RE41S-HF-R1500.pdf2.FI-RE41S-HF-R1500.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire Serie FI-R
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.020" (0.50mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume 670-1702-2
FI-RE41S-HF
FIRE41SHF
FIRE41SHFR1500
Temperatura de Operare -40°C ~ 80°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 41
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Materialul de izolație Plastic
Înălțimea izolației 0.148" (3.75mm) Culoarea izolației -
Ingress Protection - Caracteristici Shielded, Solder Retention
Tipul de fixare Latch Holder descriere detaliata 41 Position Receptacle Connector 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Ratingul curent 0.8A per Contact Tip de contact Female Blade Socket