FI-J40S-VF15N-R3000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-J40S-VF15N-R3000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FI-J40S-VF15N-R3000
Producator / Marca: JAE Electronics, Inc.
Descrierea produsului CONN RCPT 0.4MM 40POS VERT SMD
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FI-J40S-VF15N-R3000
Număr parc FI-J40S-VF15N-R3000 Producător JAE Electronics, Inc.
Descriere CONN RCPT 0.4MM 40POS VERT SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Voltaj 50V terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire Serie FI-J
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.016" (0.40mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 40 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Înălțimea de stivuire mărită 1.58mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Plastic Înălțimea izolației 0.046" (1.16mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici Pick and Place, Solder Retention Tipul de fixare Friction Lock
descriere detaliata 40 Position Receptacle Connector 0.016" (0.40mm) Surface Mount Gold Ratingul curent 0.3A per Contact