DP1R020JQ3
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
DP1R020JQ3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DP1R020JQ3
Producator / Marca: JAE Electronics, Inc.
Descrierea produsului CONN RCPT 20POS RT ANG TOP MNT
Foi de date: 1.DP1R020JQ3.pdf2.DP1R020JQ3.pdf3.DP1R020JQ3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DP1R020JQ3
Număr parc DP1R020JQ3 Producător JAE Electronics, Inc.
Descriere CONN RCPT 20POS RT ANG TOP MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28955 pcs Fișa cu date 1.DP1R020JQ3.pdf2.DP1R020JQ3.pdf3.DP1R020JQ3.pdf
Tensiune - evaluat - terminare Solder
Specificații Display Port 1.1a ecranare Unshielded
Shell / Material de protecție Copper Alloy Serie DP1
ambalare Tray Alte nume 670-2430
Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C Număr de porturi 1
Număr de contacte 20 Tipul de montare Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Cicluri de împerechere 10000 Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Gen Receptacle
Caracteristici - descriere detaliata DisplayPort Display Port 1.1a Receptacle Connector 20 Position Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Ratingul curent 0.5A per Contact Contactați Finish Gold