DCSP-JB37SF
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DCSP-JB37SF
Producator / Marca: JAE Electronics, Inc.
Descrierea produsului CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT IDC
Foi de date: DCSP-JB37SF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
480 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCSP-JB37SF
Număr parc DCSP-JB37SF Producător JAE Electronics, Inc.
Descriere CONN DSUB RCPT 37POS PNL MNT IDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8168 pcs Fișa cu date DCSP-JB37SF.pdf
Sârmă ecartament 28 AWG Voltaj -
terminare IDC, Ribbon Cable Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel, Nickel Plated Serie -
ambalare - Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 37
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Materialul carcasei Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 1A
Tip de contact Signal Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact - Contactați Finish Thickness -
Contactați Finish Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Stilul conectorului D-Sub Culoare Black
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DCS12S0A0S06NFA
DCS12S0A0S06NFA
Producători: Delta Electronics
Descriere: DC DC CONVERTER 0.59-5V 30W