X9455US24I-2.7
IntersilIntersil
Intersil
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: X9455US24I-2.7
Producator / Marca: Intersil
Descrierea produsului IC XDCP DUAL 256TAP 50K 24-SOIC
Foi de date: X9455US24I-2.7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile X9455US24I-2.7
Număr parc X9455US24I-2.7 Producător Intersil
cantitate valabila 6184 pcs Fișa cu date X9455US24I-2.7.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 5.5 V Toleranţă ±20%
Coeficientul de temperatură (tip) ±300 ppm/°C țuguia Linear
Pachetul dispozitivului furnizor 24-SOIC Serie XDCP™
Rezistență - Ștergător (Ohmi) (tip) 50 Rezistență (Ohms) 50k
ambalare Tube Pachet / Caz 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de robinete 256
Numărul de circuite 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 5 (48 Hours)
Interfață I²C, Up/Down (U/D, CS) Caracteristici Selectable Address
descriere detaliata Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C, Up/Down (U/D, CS) Interface 24-SOIC configurație Potentiometer